Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Близько 200 осіб досі лишаються зниклими безвісти після виверження вулкана в Гватемалі

Тим часом, кількість жертв вже зросла до 109 осіб.

Після виверження вулкана Фуего в Гватемалі досі близько 200 осіб лишаються зниклими безвісти, тоді як вже загинуло 109 осіб.

Про це повідомляє Reuters.

Фотогалерея Все в попелі: з'явилися фото наслідків виверження вбивчого вулкана в Гватемалі (16 фото)

Влада перервала пошукові роботи через небезпечні умови, а також заявила, що збій зв’язку між CONRED і вулканології в Гватемалі привів до затримки евакуації населення, коли почалося виверження вулкана. Прокуратура Гватемали почала перевірку.

Потужне виверження Фуего, яке сталося 3 червня, було найбільшим за останні 40 років. Однак він і досі продовжує викидати дим, гази та розпечене каміння на висоту до 6 кілометрів.

Фуего – один із трьох активних вулканів в Гватемалі. Він розташований за 45 км від столиці, яка носить таку ж назву, як і країна. Вулкан також добре видно з острова Антигуа. Висота Фуего над рівнем моря становить 3763 м. Востаннє він вивергався в лютому 2017 року.

ВідеоЧерез виверження гватемальського вулкана Фуего загинули майже 100 людей

Рятувальники не припиняють пошуки тих, хто вижив, адже досі не має відомостей про долі двох сотень людей. Допомагають шукати їх і волонтери.  Із зони небезпеки евакуювали вже понад 12-ть тисяч гватемальців.

Через виверження гватемальського вулкана Фуего загинули майже 100 людей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції