Близько 200 поліцейських поранені в зіткненнях на півночі Італії

В результаті акції протесту, організованої рухом No Tav проти будівництва лінії високошвидкісних поїздів Турин-Ліон на півночі Італії, постраждало кілька сотень осіб.

Близько 200 співробітників правоохоронних органів були поранені в неділю під час зіткнень з учасниками акції протесту проти будівництва лінії високошвидкісних поїздів Турин-Ліон в долині Валь-ді-Суза (Val di Susa), розташованої в північній італійській області П'ємонт, повідомляє інтернет-сайт газети Il Messaggero .

У маніфестації, організованої рухом No Tav, взяли участь більше 50 тисяч осіб. Акція почалася близько 12 години дня (13.00 за Києвом) і закінчилася лише в другій половині дня. До місця її проведення були спрямовано шість тисяч співробітників правоохоронних органів.

В результаті відбулися зіткнення між поліцейськими і противниками будівництва нової залізниці. Поранення отримала 188 поліцейських, а також кілька десятків маніфестантів. Крім того, п'ять осіб були затримані.

Президент Італії Джорджо Наполітано засудив подію і висловив солідарність з пораненими співробітниками правопорядку.

Попередня акція противників нової залізничної лінії, що пройшла в кінці червня поблизу місця будівництва тунелю для цієї гілки, яка має значно скоротити час у дорозі між італійським Туріном і французьким Ліоном, закінчилася зіткненнями з поліцією, в результаті було поранено 80 осіб, в тому числі співробітники правоохоронних органів.

Читайте також:

Сотні італійців, протестуючи проти будівництва залізниці, побилися з поліцією

В антиурядових мітингах в Іспанії взяли участь більше 100 тисяч осіб

Туреччину охопили масові заворушення

120 людей постраждало під час розгону демонстрації перед початком Ліги чемпіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: