Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Близько 70 нелегалів загинули в Середземному морі неподалік Тунісу

Мігранти хотіли потрапити до Європи.

Трагедією завершилася спроба мігрантів дістатися на човні з берегів Тунісу до Італії. У морі загинули близько семи десятків осіб, повідомляє dw.com.

За даними ООН, судно затонуло приблизно за 83 кілометри від узбережжя Тунісу. Це найбільша трагедія з біженцями за останні місяці.

ВідеоВ Одесі затримали організатора міжнародного каналу переправки нелегальних мігрантів

Він вербував українців, здебільшого моряків, які мали забирати нелегалів з Азії, і морем переправляти їх до країн Європи. Бізнес працював як годинник: сотні нелегалів щотижня перетинали Середземне море. Під час цієї переправки українських моряків затримували та арештовували правоохоронці Греції та Італії. Нині близько 250 українців, задіяних у злочинній схемі, відбувають покарання у країнах Західної Європи.  

В Одесі затримали організатора міжнародного каналу переправки нелегальних мігрантів

Врятувати місцевим рибалкам, які опинилися найближче до місця трощі, вдалося 16 нелегалів. Постраждалі доправлені до курортного міста Зарзіс, декому знадобилася госпіталізація.

За повідомленнями місцевої влади, на човні в переважній більшості перебували мігранти з країн, розташованих на південь від пустелі Сахара. Вони вирушили в дорогу увечері 9 травня через лівійське портове місто Зуара. Зі слів тих, хто вижив, човен перекинули високі хвилі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції