Близько двох тисяч жителів канадського міста не можуть повернутися додому після пекельної пожежі

Тепер лісові пожежі відступили.

Близько двох тисяч жителів канадського міста Форт Мак-Мюррей, можливо, не зможуть повернутися в свої будинки до вересня, заявила прем'єр провінції Альберта Рейчел Нотлі.

Жителів міста евакуювали на початку травня через лісові пожежі. Вогонь пошкодив або знищив приблизно 10% міських будівель - близько 500 будинків. Тоді Форт Мак-Мюррей змушені були покинути всі 80 тисяч жителів.

Тепер лісові пожежі відступили, і влада оприлюднила план поетапного повернення населення з 1 червня. Однак Рейчел Нотлі заявила, що поки небезпечно заново заселяти три райони міста. Проведені там перевірки виявили наявність шкідливих речовин в попелі.

Форт Мак-Мюррей розташований на нафтових пісковиках, які вкриті хвойним лісом. Тут знаходяться найбільші в Канаді нафтові родовища. Роботи з видобутку нафти також були перервані через лісових пожеж, але, як очікується, частково відновляться до кінця тижня.

Десятки тисяч евакуйованих жителів Форт-Макамаррея зараз живуть у тимчасових центрах, обладнаних у школах та спортивних комплексах.

З'явилися фото наслідків потужної пожежі у Канаді, яка знищила 2500 будинків

ВідеоЗа добу площа лісових пожеж у центральній Канаді зросла вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: