Близькосхідний "квартет" дасть роботу Блеру

Спецпредставники "квартету" близькосхідних посередників проводять в Єрусалимі робочу нараду.

Спецпредставники "квартету" близькосхідних посередників (ООН, ЄС, Росія, США) проводять в Єрусалимі робочу нараду, на повістці дня якої - питання про працевлаштування прем'єр-міністра Великобританії, який йде у відставку, Тоні Блера і терміни скликання "четвірки" на рівні міністрів.

Раніше британські ЗМІ повідомляли, що президент США Джордж Буш має намір призначити Блера своїм міжнародним спецпредставником з проблеми близькосхідного врегулювання. Але зазначається, що рівень нинішньої зустрічі "квартету" недостатньо високий, щоб ухвалювати рішення про призначення Блера представником в регіоні, хоча це питання дійсно фігурує на повістці переговорів.

На зустрічі також повинна обговорюватися пропозиція про проведення 16 липня в Єгипті засідання "квартету" на рівні голів зовнішньополітичних відомств. Зустріч в Єрусалимі проходить в закритому для журналістів режимі.

На зустрічі ЄС і ООН представляють регіональні представники Марк Отте і Майкл Уїльямс, США - заступник держсекретаря по близькосхідних справах Девід Уелш, Росію - спецпредставник МЗС РФ посол по особливих дорученнях Сергій Яковлєв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: