Близькосхідний "квартет" підтримав пропозицію Обами по Палестині

У опублікованій заяві "квартету" говориться, зокрема, що його члени (США, Євросоюз, ООН та Росія) висловлюють "рішучу підтримку" Обамі.

Міжнародний "квартет" з близькосхідного врегулювання підтримує з пропозицією президента США Барака Обами про повернення Ізраїлю у кордони, що існували до 1967 року. Заява про це опублікована на сайті ООН у п'ятницю, 20 травня.

Нагадаємо, з цією заявою Обама виступив напередодні, зазначивши, що кожна сторона повинна бути готовою до поступок. Він також заявив, що заявив, що США, як і раніше, віддані безпеці Ізраїлю, але мрія про демократичну єврейську державу не може бути реалізована за умови постійної окупації Палестини.

У опублікованій заяві "квартету" говориться, зокрема, що його члени (США, Євросоюз, ООН та Росія) висловлюють "рішучу підтримку" Обамі.

Автори документа наголосили, що рішення територіальних суперечок, які існують між Ізраїлем і палестинцями, є запорукою врегулювання конфлікту і забезпечення безпеки в регіоні.

Також "квартет" закликав Ізраїль і Палестинську автономію відновити прямі двосторонні переговори "без затримок і попередніх умов".

У Росії інформацію про те, що керівництво країни підтримує ідею відновлення Ізраїлю в кордонах, які існували до 1967 року, підтвердили в адміністрації російського президента.

Як повідомлялося, раніше свою підтримку Обамі з цього питання висловив Євросоюз.

Нагадаємо також, що прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху відкинув пропозицію Обами.

Читайте також:

ЄС підтримав пропозицію Обами про кордони Палестини

Нетаньяху відкинув пропозицію Обами по незалежності Палестини

Обама назвав умови незалежності Палестини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: