Адмін Мєдвєдєва стирає коментарі

Кремль викрили в цензурі: у відеоблозі Мєдвєдєва не з'являються коментарі на педантичну тему алтайського полювання.

В Інтернеті спалахнув скандал, пов'язаний з останнім записом у відеоблозі президента Дмитра Медвєдєва. Нагадаємо, "революційність" цього запису полягала у тому, що у відвідувачів блогу з'явилася можливість коментувати запис і ставити питання. Президент пообіцяв уважним чином знайомитися з відгуками. Тепер з'ясовується, що багато хто з них, хай і задані в коректній формі, видаляються. Або, як це називається в блогосфері, "стираються".

Як з'ясувалося на практиці, премодерацію коментарів проходять не всі питання і думки. Це помітили блогери. Блогери пишуть, що в інтелігентній формі питали Мєдвєдєва, який якраз пропагує активний відпочинок, як бути з НС в Алтаї, де VIP-урядовців, що розбилися на вертольоті, викрили в нелегальному відстрілі гірських баранів з повітря.

Як свідчить Газета.Ru, жодного листу на цю тему в блозі Мєдвєдєва до вечора середи так і не з'явилося. Джерело Газети.Ru у адміністрації президента визнає, що листи президенту про його ставлення до полювання постпреда президента в Держдумі Олександра Косопкіна відправлялися ще у вівторок увечері. Вони були визнані "некоректними", оскільки тема загибелі постпреда "делікатна" - "пройшло ще дуже мало часу, тільки сьогодні були похорони". До того ж формою вони були швидше хуліганськими, говорить співробітник адміністрації, "висловлювалися неперевірені припущення": "наприклад, що полювання було за державний рахунок".

В адміністрації визнають, що листів на цю тему було багато, і обіцяють розглянути їх в звичному порядку. "Хоча темі постів президента вони не відповідають", - визнає джерело в Кремлі. "Якщо вони будуть тактовними, вони можуть бути поставлені", - допускає співбесідник. Модерація коментарів триває довго, нарікає адміністрація президентського сайту, в черзі на розгляд з вівторка близько тисячі листів. Вони можуть бути опубліковані "завтра-післязавтра".

Але на практиці виходить, що якщо одночасно відправити два коментарі, один з них "нейтральний", а інший - теж коректний, але на тему нещасливого полювання, то перший в стрічці коментарів з'явиться, а другий - ні.

Раніше в Кремлі запевняли, що премодерація коментарів не має на увазі "політичної цензури" - публікується те, що відноситься до тем блогу і відповідає його правилам. У перший день роботи сайту було заблоковано всього 50 "хуліганів". У президента є можливість відповідати на коментарі в загальній стрічці, сказав співрозмовник.

Відзначимо, що модерацію не проходять не всі "незручні" коментарі і коментарі не "по темі". Так, одним з перших на стрічці з'явилося питання від журналістки "Эхо Москвы" Ірини Воробйової, що натякає про долю екс-юриста ЮКОСа Світлани Бахміної, яка була змушена народжувати у в'язниці.

Сайт Echonews наводить текст коментаря повністю:

Шановний Дмитро Анатольевичу! З цікавістю ознайомилася з вашим сьогоднішнім відепостом про фізкультуру, спорт і здоров'я нації. У зв'язку з тим, що Ви торкнулися теми самопочуття людей, хотілося б запитати, у тому числі і про оздоровлення підростаючого покоління. Тобто про дітей. Не так давно до Вас зверталися безліч різних людей з проханням про Ваше втручання в нинішню, плачевну, на їхній погляд, ситуацію. Йшлося про проведення амністії для вагітних ув'язнених, а також для матерів з дітьми до 5 років. Адже в'язниця - це не місце для здорової появи і перших років життя дітей. У світлі теми, про яку Ви говорите, про здоров'я нації, яке Ви згадали, хотілося б запитати, чи маєте намір Ви відреагувати на такий лист. Кореспондент радіостанції " Эхо Москвы " Ірина Воробйова.

Відповіді президента на цей коментар поки немає. 

Читайте також:

Мєдвєдєв дозволив коментувати свій блог

В Інтернеті Мєдвєдєву сумувати не доведеться

Блогери виявилися оперативнішими за інформагентства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: