Блогера вперше запросили висвітлити подію з Мєдвєдєвим

Репортаж Рустема Адагамова з російсько-індійських переговорів на вищому рівні опублікований в його інтернет-щоденнику.

Відомий інтернет-блогер drugoi, чия сторінка в "Живому журналі" є найпопулярнішою в Рунеті, став першим представником інтернет-співтовариства, якого прес-служба Кремля запросила освітити офіційний захід за участю президента РФ.

Репортаж Рустема Адагамова з російсько-індійських переговорів на вищому рівні опублікований в його інтернет-щоденнику. Блогер виклав на своїй сторінці зйомку з прес-конференції президента Індії Пратібхі Патіл і Дмитра Мєдвєдєва, а також фото з прийому на честь індійської делегації, на якій зазвичай працюють лише особисті фотографи глав держав.

У прес-службі Кремля повідомили, що ідея запросити Адагамова для зйомки одного із заходів за участю президента була запропонована інтернет-департаментом.

"Блогер часто звертав увагу на зйомку особистих фотографів президента, коментував їх роботу, інколи критикував, і ми подумали, що йому буде цікаво поглянути, в яких умовах і як працюють фотографи, перш ніж робити якісь виводи", - сказав представник прес-служби.

За його словами, Адагамов був запрошений в Кремль на загальних для всіх журналістів умовах, а його фотографії, викладені в блозі, ніяк не цензуровались.

Прес-секретар президента Наталія Тімакова повідомила, що блогера запросять в одну з поїздок президента, аби він своїми очима побачив, як будується робота фотографів "на виїзді".

"Нам цікава його думка. Може, він зверне увагу на щось, чого ми не бачимо, щось нам підкаже, аби поліпшити роботу", - сказала Тімакова.

Ось що блогер написав у своєму щоденнику:

"Було цікаво поглянути як у них там все влаштовано, тому я з ранку помив шию, начистив черевики, надів костюм, узяв фотоапарати і поїхав в Кремль. І відразу ж осоромився – потрапив у глуху корку на Ленінському, запізнився на двадцять хвилин, та так, що співробітникові прес-служби потрібно було йти до Кутафьєвої вежі і просити, аби мене пропустили.

На вході в БКД у мене ще раз перевірили паспорт, я здав свій мобільний, отримавши натомість номерок, мою сумку з апаратурою просвітили в камері і пропустили всередину. Часу до початку зустрічі з пресою двох президентів — російського і індійського — залишалося ще досить. Для гостей і преси у фойє стояли столи з газованою водою і маленькими тістечками. Газована вода була лише нашою — "Тархун" і "Саяни".

Напевно, немає нічого нуднішого, ніж зйомка протокольних зустрічей. Агентські фотографи стояли на своїх драбинках і знімали потрібне, а я бродив по залу і дивився як працюють журналісти".

Читайте також:

Мєдвєдєв заявив про провал модернізації економіки Росії

Мєдвєдєв: Україна оголошує героями нацистських поплічників

Мєдвєдєв таки привітав Україну з Днем незалежності

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: