Блогери: напад на Берлусконі був спектаклем

В інтернеті з'явився відеоролик, автори якого звинувачують Берлусконі в організації замаху на самого себе: політик нібито вилив на себе штучну кров.

В інтернеті з'явилися чутки про те, що італійський прем'єр Сильвіо Берлусконі міг сам організувати на себе замах. Автори відеоролика, розміщеного на популярних сайтах, стверджують, що під час інциденту Берлусконі наніс собі на обличчя штучну кров.

Напад на Берлусконі стався на площі Мілана 13 грудні. Коли прем'єр роздавав автографи, психічно хворий Массімо Тарталья кинув у нього статуеткою Міланського собору. За офіційною версією, в результаті Берлусконі був госпіталізований з переломом носа, пошкодженням двох зубів, а також травмою губи.

Інцидент був знятий журналістами, які перебували поруч. Фото та відео з'явилися в провідних ЗМІ та інтернеті. Однак автори нового відеоролика не виключають, що замах був попередньо спланований самим главою італійського уряду. Адже напад позитивно позначився на рейтингу Берлусконі.

На думку інтернет-користувачів, адміністрація прем'єр-міністра заплатила нападнику Массімо Тартальї. Вони вказують на низку дивних обставин.

По-перше, буквально через секунду після атаки Берлусконі прикрив обличчя великим чорним пакетом для сміття, який не зрозуміло звідки узявся. Причому політик тримав цей пакет біля обличчя доти, поки не дістався до машини. Коли ж Берлусконі вийшов з машини і знову з'явився на публіці, то його обличчя було в крові.

Автори ролика помітили, що кров на обличчі прем'єра вже запеклася, а також угледіли в руках одного з охоронців Берлусконі спрей з рідиною, що імітує кров. На їхню думку, Берлусконі сильно "перебільшив" свої травми, нанісши на обличчя штучну кров.

Також італійців здивувало, чому після цього замаху прем'єр-міністр залишився, хоча за всіма правилами мав залишити місце нападу якомога швидше.

Тим часом, за наслідками останнього опитування громадської думки, 55,9% виборців підтримують постраждалого главу уряду. Ще місяць тому рейтинг складав 48,6%.

Через чотири дні після нападу Берлусконі виписався з лікарні. На всіх фотографіях він зображений з пов'язкою в області носа.

Массімо Тарталья, який кинув у нього статуеткою, заявив, що діяв сам і не має жодного стосунку до політичних організацій. Він також написав листа прем'єр-міністрові, в якому вибачився та назвав свій вчинок "імпульсивним".

Читайте також:

Напад на Берлусконі підвищив його рейтинг

Хітом продажів в Італії стала лялька "скривавлений Берлусконі"

Берлусконі вийшов з клініки і продовжить лікування у косметологів

Берлусконі вибили зуби статуеткою Міланського собору. Фото

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: