Блогери запропонували Путіну назвати цуценя Азаровим

Серед прізвиськ, які інтернет-користувачі запропонували для щеняти Путіна, є: Медвед, Фелікс (на честь Фелікса Дзержинського), Азаров, Шашлик, Сексот, Ротшильд, Муму, Белкострел, Газпром, Тиранозавр, Нанотехнологія, Поліграф Поліграфович.

Прем'єру Росії Володимиру Путіну запропонували назвати цуценя, яке він отримав від болгарського колеги, назвати Миколою Азаровим.

Зазначимо, що російський прем’єр днями оголосив конкурс на ім'я для цуценяти. Пса звали Йорго, але Путін вирішив придумати нове прізвисько для собаки. Відповідний заклик розмістили на сайті російського прем'єр-міністра.

Більшість користувачів відреагували на пропозицію Путіна з гумором.

Наразі серед прізвиськ, які інтернет-користувачі запропонували для щеняти Путіна, є: Медвед, Фелікс (на честь Фелікса Дзержинського), Азаров, Шашлик, Сексот, Ротшильд, Муму, Белкострел, Газпром, Тиранозавр, Нанотехнологія, Поліграф Поліграфович.

Однак не всі блогери сприйняли ідею Путіна позитивно.

"Кашин побитий, Пихалов побитий, в Москві якась дівчина під поїзд кинулася. Росія в рейтингу корупції серед країн третього світу. Зате, подивіться, яка собачка", - зазначає у свою чергу блогер krevedko_style.

Деякі користувачі вважають, що главі уряду слід займатися справами важливіші. "Поки громадян Росії вирізують сім'ями, прем'єр-міністр бажає розважити себе вікторинами", - пише ще один інтернет-користувач ami-kron.

Багато блогерів також згадали фразу з гоголівського "Ревізора" про чиновника, який брав хабарі тільки "прудкими щенятами".

Зауважимо, що у прем'єра РФ вже є чорний лабрадор Коні, якому вже 11 років. У прес-службі російського прем’єра зазначили, що цуценя ще з ним не знайоме.

Читайте також:

Путін оголосив конкурс на ім'я для свого цуценяти

Путіну подарували цуценя болгарської породи

Путін відвідав уроки фізики та праці

У Санкт-Петербурзі планують встановити пам'ятник собаці Путіна

ВідеоПутін оголосив конкурс на ім'я для свого цуценяти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: