Блогери знайшли у Facebook акаунти екс-дружини Путіна та її ймовірного нового чоловіка

Екс-перша леді РФ полюбляє постити розважальні матеріали.

Російські блогери з'ясували, що колишня дружина російського президента Людмила Путіна, яка змінила після розлучення прізвище, має активну сторінку у соцмережі, а серед її друзів є й імовірний її чоловік Артур Очеретний.

Журналісти і блогери вважають, що акаунти Очеретного і Путіної - справжні.

Так, у екс-дружини Путіна всього 168 друзів (їх список відкритий), включаючи самого Очеретнева, проте відомих на федеральному рівні персон серед них не спостерігається. При цьому, можна підписатися на оновлення від самої Людмили.

Блогери також звернули увагу на прямі та непрямі фактори, які верифікують Очеретного і Путіну в соцмережі.Тож, акаунт колишньої першої леді РФ старий, адже перше фото в профілі датовано ще 2012 роком. Судячи зі сторінці Людмили, у Facebook вона читає кілька розважальних спільнот, включаючи AdMe і Lifehacker, і ділиться посиланнями на різні записи розважального характеру: тести, "сильні молитви", відео занять йогою.

Людмила Путіна
Ludmila Putina/Facebook
Фото екс-дружини Путіна з її сторінки у Facebook

Також журналісти звертають увагу, що Путіна постить матеріали про діяльність видавничого дому "Літературне навчання", яким опікується її 38-річний імовірний чоловік Артур Очеретний.Нагадаємо, що напередодні російські ЗМІ поширили інформацію про те, що колишня дружина президента РФ Володимира Путіна Людмила після розлучення змінила прізвище. За даними видання, екс-перша леді РФ тепер носить прізвище Очеретна. Такий висновок журналісти зробили на підставі даних Держреєстру прав на нерухомість. Також журналісти припускають, що Артур Очеретний, який очолює видавничий дім "Літературне навчання" і його материнську компанію - Центр розвитку міжособистісних комунікацій, є її новим чоловіком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: