Bloomberg оприлюднив рейтинг найбагатших людей світу, до якого потрапив один українець

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Bloomberg оприлюднив рейтинг найбагатших людей світу, до якого потрапив один українець

Associated Press

До нього увійшли 500 людей.

18 листопада 2020 року Bloomberg оприлюднив рейтинг найбагатших людей світу, до якого потрапив український олігарх, 54-річний Рінат Ахметов.

Відповідний рейтинг видання опублікувало на своєму сайті.

Так, найбагатшою людиною світу є Джеффрі Безос - американський підприємець, засновник і керівник одного з перший інтернет-магазинів Amazon.com. Статки Безоса Bloomberg оцінив у 185 млрд доларів, від початку року +$69,7 млрд (+60,7%).

На другій сходинці опинився засновник корпорації Майкрософт, американський бізнесмен, інвестор, автор і філантроп Білл Гейтс зі статками у 129  млрд доларів. Третє місце у Ілона Маска - 110 млрд доларів. Четвертий у рейтингу - засновник Фейсбуку Марк Цукерберг зі 104 млрд доларів. П'ята сходинка у французького бізнесмена Бернара Арно, який володіє брендом Louis Vuitton та статки якого оцінили у 102 млрд доларів.

Bloomberg оприлюднив рейтинг найбагатших людей світу-2020 / Bloomberg

Серед українців до рейтингу Bloomberg потрапила лише одна людина - олігарх Рінат Ахметов. Його статки оцінили у 6,31 млрд доларів і посів він 362 сходинку. Зазначається, що за останній час він втратив 54,2 млн доларів, але від початку року збільшив свої статки на 274 млн доларів.

Серед найбагатших людей світу є також і понад 20 росіян, серед них власник і президент керівної компанії "Інтеррос" Володимир Потанін, Леонід Вікторович Міхельсон — російський підприємець, голова правління і великий акціонер російської газової компанії ПАТ "Новатек", Алішер Усманов — російський підприємець і меценат узбецького походження, мільярдер, засновник USM Holdings, Роман Абрамович — російський мільярдер, бізнесмен, власник англійського футбольного клубу "Челсі", власник інвестиційної компанії Millhouse LLC та інші.

Нагадаємо, у травні 2020 року український журнал Forbes вперше від 2016 року оприлюднив рейтинг найбагатших людей України. Очолив його, як і в усі останні роки, олігарх Рінат Ахметов. 

Forbes вперше за три роки опублікував рейтинг найбагатших людей України

Forbes вперше за три роки опублікував рейтинг найбагатших людей України
Наступна публікація