BMW і Nissan закрили заводи через виверження вулкана

Від ісландського вулкана Ейяфьятлайокудль постраждали не тільки авіаперевізники, але й світові автовиробники.

Автоконцерни BMW і Nissan з-поміж інших компаній постраждали від закриття в Європі повітряного простору через виверження вулкана в Ісландії.

Через перебої з постачанням комплектуючих автомобільні корпорації були змушені скоротити частину виробництва на заводах у США, Німеччині і Японії.

Так, Nissan призупинив виробництво датчиків тиску повітря на одній з двох ліній заводу в околицях Токіо і обидві лінії на заводі на острові Кюсю. За оцінками компанії, через один дня простою її виробництво скоротиться на 2 тисяч автомобілів. Поки виробництво зупинили тільки на день, але Nissan повідомив, що з термінами відновлення виробництва визначаться лише після того, як проясниться ситуація з постачаннями.

Німецький концерн BMW, зі свого боку, заявив, що через скасування польотів він недоотримав з Німеччини трансмісії та інші компоненти, які використовуються для виробництва моделей X5 і X6 на його заводі в США в місті Спартанберг (штат Південна Кароліна).

З понеділка компанія скоротила виробництво в США, одночасно намагаючись знайти альтернативні варіанти доставки компонентів. Представники північноамериканського підрозділу BMW повідомили, що компанія намагається доставити необхідні компоненти по суші з Німеччини в Мадрид, аеропорт якого продовжує обслуговувати авіарейси.

Більше того, у BMW постраждали і європейські заводи. Частково припинено виробництво на заводі в баварському місті Дінгольфінг, де випускаються автомобілі 5-ї і 7-ї серій. Аналогічних заходів можуть вжити на заводі в Мюнхені, де випускаються BMW 3-ї серії, а в четвер - у Регенсбурзі (1-а серія і Z4).

За оцінками BMW, через припинення виробництва компанія випустить приблизно на 7 тисяч машин менше, ніж планувалося. Німецький автоконцерн сподівається, що виробництво вдасться знову запустити на повну потужність до п'ятниці.

Нагадаємо, польоти над Європою були заборонені з 15 квітня у зв’язку з виверженням ісландського вулкана Ейяфьятлайокудль, який викинув в атмосферу велику хмару попелу. Станом на 21 квітня більша частина авіапростору Європи вже відкрилася. Обмеження залишаються лише на певній територій Британії.

Через авіаколапс по всьому світу було скасовано понад 63 тисяч рейсів, закрито більше 300 аеропортів, а жертвами перебоїв в авіасполученні стали близько 7 мільйонів людей.

Читайте також:

В Ісландії очікують виверження ще одного вулкана

Через ісландський вулкан аеропорти втратили вже більше мільярда євро

Польоти над Європою офіційно визнані безпечними

Вулкан в Ісландії вирішили забетонувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: