Boeing скорочує виробництво сумнозвісних лайнерів 737 MAX

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нині польоти цих літаків заборонені у багатьох країнах, і компанія хоче це виправити.

Авіабудівник Boeing скорочує виробництво своїх лайнерів 737 MAX з 52 машин на місяць до 42. Про це повідомили у компанії, передає AFP.

Вивільнений ресурс компанія спрямує на те, щоб виправити всі прорахунки та отримати знову сертифікати відповідності на ці літаки, аби вони знову здійнялись у небо. Скорочення виробництва почнеться від середини квітня.

Раніше компанія хотіла навпаки збільшити кількість виробництва до 57 літаків на місяць, починаючи від літа поточного року. Згодом у Boeing визнали, що авіакатастрофи лайнерів сталися через несправності.

Нагадаємо, 10 березня в Ефіопії всього за шість хвилин після зльоту розбився пасажирський Boeing компанії Ethiopian Airlines, на борту якого перебувало 157 людей. Жодна із осіб на борту не вижила. Літак був однією із останніх розробок Boeing - Boeing 737 Max.

Це вже не перша авіакатастрофа із новими Boeing. Вранці 29 жовтня 2018 року в Індонезії сталася авіакатастрофа із 189 людьми на борту. Літак впав у море через кілька хвилин після того, як злетів із Джакарти. Жоден із тих, хто перебував на борту, не вижив. Після катастрофи в Ефіопії країни світу почали призупиняти експлуатацію Boeing 737 MAX, а сама компанія пообіцяла оновити програмне забезпечення своїх літаків.

Які країни відмовилися від використання Boeing 737 інфографіка оновлена 6
tsn.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції