Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Болгарія на десять років заборонила в'їзд російському підприємцю і спонсору бойовиків на Донбасі Малофєєву

Малофєєв брав участь в анексії Криму.

Болгарія на десять років заборонила в'їзд в країну російському підприємцю, спонсору бойовиків на Донбасі Костянтину Малофєєву, повідомляє ТАСС.

Причина такого рішення – розслідування справи звинуваченого в шпигунстві лідера болгарського руху "Русофіли" Миколи Малинова. Його за відмивання грошей та зв’язки із російською розвідкою затримали у Болгарії.

За версією прокуратури, Малинов збирав інформацію в інтересах організації "Двоголовий орел", яку очолює Малофєєв. Саме цей бізнесмен брав участь в анексії Криму та фінансуванні сепаратистів на Донбасі.

Як відомо, Костянтин Малофєєв є російським підприємцем, головою компанії "Царьград", засновником однойменного телеканалу. Він також є членом багатьох російських, зокрема духовних організацій. Від 2012 року займається політичною діяльністю.

Видання "Ведомости" в 2014 році писало, що Малофєєв близько знайомий і з одним з колишніх ватажків "ДНР" Ігорем Гіркіним, а Олександр Бородай, ще один з ватажків терористів, був піарником олігарха. Через підтримку НВФ Малофєєв потрапив до списку санкцій ЄС. Малофєєва у листопаді 2017 року оголоси у міждержавний розшук за причетність до створення і фінансування терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР".

Відео У Болгарії затримали лідера проросійського руху Малінова за підозрою у шпигунстві на користь Кремля

За даними прокуратури, Ніколай Малінов не лише передавав секретні дані кремлівським організаціям, а й мав тісні контакти з одіозним медіамагнатом Костянтином Малофєєвим. Саме цей бізнесмен брав участь в анексії Криму та фінансуванні сепаратистів на Донбасі.   

У Болгарії затримали лідера проросійського руху Малінова за підозрою у шпигунстві на користь Кремля

Залиште свій коментар

Вибір редакції