Болгарія та Велика Британія перевіряють "російський слід" отруєння бізнесмена із Софії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оприлюднення Bellingcat інформації активізувало діалог політиків і силовиків.

У столиці Болгарії місті Софія відбулася зустріч місцевих високопосадовців із послом Великої Британії. Темою розмови стали матеріали розслідування Bellingcat, що стосуються отруєння болгарського бізнесмена Еміля Ґебрева у квітні 2015 року, пише Радіо Свобода.

Дипломат із королівства Емма Гопкінс обговорювала ситуацію з болгарськими прем’єр-міністром Бойко Борисовим, генеральним прокурором Сотіром Цацаровим, міністром внутрішніх справ Мледаном Маріновим і очільником контррозвідувального управління Дімітром Дімітровим. По завершенні зустрічі посол заявила, що Лондон і Софія "тісно співпрацюють" над цією справою протягом кількох місяців.

ВідеоБританські ЗМІ повідомили, що поліція країни має ще кількох підозрюваних в отруєнні Скрипалів

Окрім російських розвідників Анатолія Чепіги та Олександра Мишкина у Солсбері діяв ще один росіянин. Його ім'я Сергій Федотов. Він прилетів до Великої Британії за два дні до інциденту зі Скрипалями. 

Британські ЗМІ повідомили, що поліція країни має ще кількох підозрюваних в отруєнні Скрипалів

Генпрокурор Цацаров повідомив, що слідчі у справі Ґебрева виявили сліди токсичного інсектициду хлорпірифосу в каві і продуктах харчування в його будинку. Ращом із тим не було знайдено жодних речовин, заборонених конвенцією про хімічну зброю.

Минулого тижня проект журналістських розслідувань Bellingcat оприлюднив інформацію про можливу причетність до отруєння Ґебрева третього фігуранта справи про отруєння Скрипалів у Великій Британії, відомого за іменем Сергій Федотов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції