Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Болгарська православна церква ухилилася від переговорів із патріархом Кирилом про українську автокефалію

Лист Кирила буде переданий на розгляд спеціальної комісії.

Болгарська православна церква відхилила заклик російського патріарха Кирила про проведення переговорів щодо виходу Української православної церкви з-під впливу РФ.

Про це інформує Reuters.

Патріарх РПЦ Кирило звернувся до всіх представників православного світу із закликом до переговорів щодо ситуації із церковним життям в Україні.

"Але Священний Синод Болгарської Церкви, її вищий орган виконавчої влади, заявив, що лист Кирила буде переданий на розгляд спеціальної комісії", - йдеться у повідомленні.

Як пише видання, це фактично є відмовою від пропозиції Кирила.

Нагадаємо, 7 вересня Вселенський патріархат призначив своїх екзархів, які будуть представляти Константинополь у Києві. РПЦ назвала це "безпрецедентним і грубим вторгненням на свою територію".

Після цього священний синод РПЦ на екстреному засіданні вирішив припинити участь церкви у роботі структур під головуванням Константинопольського патріархату. 

17 вересня екзархи Вселенського Патріархату на зустрічі з президентом Петром Порошенком повідомили, що Українська православна церква перебуває на фінішній прямій до створення автокефалії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції