Болтон пригрозив КНДР збереженням санкцій через ракетні випробування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У США наголосили на порушеннях Північною Кореєю резолюцій РБ ООН.

Радник з національної безпеки США Джон Болтон у суботу, 25 травня, назвав серію випробувань ракет малої дальності КНДР на початку місяця порушенням резолюцій Ради Безпеки США і заявив, що санкції повинні бути збережені.

Про це він заявив журналістам у Японії напередодні чотириденного візиту туди президента США Дональда Трампа, повідомляє Associated Press.

Болтон сказав, що Північна Корея 4 і 9 травня провела випробування балістичних ракет малої дальності, поклавши край паузі в пусках, що почалися в кінці 2017 року. Зазначається, що випробування розглядаються як спосіб змусити Вашингтон піти на компроміс без фактичного провалу переговорів.

Радник з нацбезпеки наголосив, що позиція Вашингтона щодо денуклеаризації Півночі є послідовною: "Резолюції Ради Безпеки ООН забороняють Північній Кореї запускати будь-які балістичні ракети".

Як повідомлялося, 9 травня Північна Корея здійснила треті за той тиждень ракетні випробування, випустивши низку "невідомих снарядів".

ВідеоКНДР почала відновлювати ракетний полігон

Це інформація від американського аналітичного центру. Там дослідили супутникові знімки Північної Кореї і виявили військових, які відбудовували споруду. І це попри те, що КНДР зобов'язалась демонтувати ракетний майданчик в межах домовленостей зі США.

КНДР почала відновлювати ракетний полігон

Залиште свій коментар

Вибір редакції