Бомбу шукають уже на всіх дев'ятьох вокзалах Москви

З Ярославського та Ленінградського вокзалів людей евакуювали. З інших вокзалів поки евакуація не проводиться.

Міліція в неділю шукає бомбу на дев'яти залізничних вокзалах Москви після анонімного повідомлення.

Про це повідомила керівник прес-служби управління на транспорті (УТ) МВС Росії по Центральному федеральному округу Тетяна Агапова.

За її словами, тривожне повідомлення про закладену бомбу на одному з вокзалів Москви надійшло на пульт "02" до 8:02 (за Києвом).

"Міліція з метою безпеки перевіряє всі залізничні вокзали столиці. На двох з них - Ярославському і Ленінградському - проводиться евакуація людей", - сказала Агапова.

На всіх об'єктах залізничного транспорту проводиться перевірка із застосуванням службових собак.

"Рішення про евакуацію інших вокзалів поки не прийнято", - уточнила Агапова. Одночасно з перевіркою міліціонери шукають того, хто телефонував.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Ленінградському і Ярославському вокзалах у Москві евакуювали пасажирів у зв'язку з анонімним повідомленням про закладений вибуховий пристрій.

Відзначимо, що у суботу 5 лютого через повідомлення про вибуховий пристрій було проведено евакуацію торгового центру "Атріум", розташованого поруч з Курським вокзалом. У результаті перевірки бомбу в торговому центрі не знайшли.

У той же день надійшло анонімне попередження про підготовку вибуху на станції метро "Київська". Міліціонери обстежили станцію і також не виявили жодних підозрілих предметів.

Читайте також:

Доку Умаров взяв на себе відповідальність за теракт в "Домодєдово" (відео)

Ще один теракт в Росії: потужність вибуху в шість разів більша, ніж в "Домодєдово"

Спецслужби: вибухом у "Домодєдово" бандити відкрили новий сезон терактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: