Борців з нафтовою плямою біля берегів Луїзіани вразила невідома хвороба

Ліквідатори наслідків витоку нафти в Мексиканській затоці скаржаться на нудоту, запаморочення, головні болі, а також болі в області грудей.

Служба берегової охорони США відкликала на сушу приватні риболовецькі човни, найняті компанією BP для участі в ліквідації наслідків витоку нафти в Мексиканській затоці.

Рішення про скасування приватної операції, ініційованої на підтримку фахівцям компанії BP і державних екстрених служб, було ухвалене після того, як кілька рибалок поскаржилися на різке погіршення стану здоров'я.

Як заявили в береговій охороні, у, як мінімум, чотирьох учасників операції спостерігалися нудота, запаморочення, головні болі, а також болі в області грудей.

У зв'язку з появою тривожних симптомів всі четверо були відправлені до лікарні. При цьому одного з них довелося в терміновому порядку евакуювати на гелікоптері. Про нинішній стан потерпілих не повідомляється.
Причини нездужання моряків точно не називаються, проте передбачається, що мова йде про отруєння токсичними дисперсантами, які BP використовує в боротьбі з нафтовою плямою. Про це говорить і той факт, що хворі моряки знаходилися на трьох різних човнах, що виключає можливу версію про якусь інфекцію.

У підсумку всі 125 приватних суден, що брали участь в операції біля берегів Луїзіани, були відкликані, а відповідні служби США і фахівці BP приступили до з'ясування причин того, що трапилося. Відзначається, що інші учасники операції відчувають себе добре. Тим не менше, журналісти вже обрушилися з критикою на BP, яка, на їхню думку, поставила під загрозу життя людей, намагаючись усунути наслідки своєї ж помилки.

Нагадаємо, витік нафти в Мексиканській затоці почався після вибуху платформи Deepwater Horizon, що стався 20 квітня. Компанія ВР, що володіла затонулою вишкою, зробила кілька спроб зупинити витік нафти, проте результату це поки не принесло. 26 травня фахівці BP приступили до закачування в пошкоджену свердловину спеціального цементуючого розчину, який, як очікується, повинен повністю зупинити витік нафти.

Читайте також:

ВР почала цементувати нафтову свердловину в Мексиканській затоці

Експерти запропонували заглушити нафтову свердловину в США атомним вибухом

Очищення Мексиканської затоки від нафти займе 2-3 місяці

Катастрофа у Мексиканській затоці стала для американців "нафтовим Чорнобилем"

ВідеоВР почала цементувати нафтову свердловину в Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: