Борис Березовський організував у Лондоні мітинг на захист російської опозиції

Березовський в Лондоні підтримав "Стратегію 31" плакатом: "Я тебе породив, я тебе і заспокою."

Опальний російський олігарх Борис Березовський, колишній співвласник компанії "Евросеть" Євген Чичваркін, відомий радянський дисидент Володимир Буковський і ще близько ста осіб вийшли на акцію на підтримку "Стратегії-31" до будівлі російського посольства в Лондоні.

Таким чином, акція, що зародилася як спроба закликати російську владу дотримуватися 31-ї статті Конституції, цього разу охоплює й інші країни. Подібна акція також повинна відбутися і в Нью-Йорку, біля російського представництва в ООН.

Блоги обійшло примітне фото: Борис Березовський в футболці "Стратегії 31" тримає в руках плакат "Я тебе породив, я тебе і заспокою" (скоріш за все це звернення до Володимира Путіна, який довгий час вважався "креатурою" Березовського, коли той ще був при владі). Чичваркін тримає плакат "Свободу зібрань в Російській Федерації".

Посольство Росії знаходиться в районі Кенсінгтон в центральному Лондоні. "Акція триває, учасники скандують" Свободу зібрань ", все проходить мирно і спокійно, нікого кийком НЕ отоварюють", - розповів Чичваркін.

Читайте також:

Лідерів російської опозиції судитимуть за мітинги

Під час акції протесту в Петербурзі міліція затримала 90 опозиціонерів

Євродепутати критикують російську владу за жорстокість до опозиціонерів

На акції опозиції в Москві знову пролилася кров: 70 затриманих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: