Борису Березовському розлучення з дружиною обійшлося рекордно дорого

Борис Березовський побив рекорд суми відступних. Він заплатив колишній дружині Галині Бешаровій від 165 до 220 мільйонів фунтів стерлінгів (від 260 до 360 мільйонів доларів).

Олігарх в немилості Борис Березовський заплатить рекордну суму відступних своїй колишній дружині Галині Бешаровій

Напередодні в лондонському Високому суді завершився шлюборозлучний процес Березовського з колишньою дружиною. Врегулювання фінансової сторони розірвання шлюбу зайняло рівно рік, при цьому точні деталі угоди оприлюднені не були, було лише зазначено, що сторони прийшли до компромісу.

Британські ЗМІ називали в якості відступних суму в "сотні мільйонів фунтів", яка стала рекордною для британської судової практики в сімейній сфері.

Березовський і Бешарова створили новий судовий прецедент, при цьому попередній "розвідний рекорд" належав страховому брокеру Джону Чермену, який у Лондоні в 2006 році виплатив своїй екс-дружині 48 мільйонів фунтів.

Відступні для Бешаровой включають в себе готівкові кошти, акціонерний капітал, а також пентхаус в престижному багатоповерховому будинку в Лондоні, неподалік від Кенсінгтонського палацу і однойменних садів.

Після слухань сам Березовський, статки якого оцінюють в 550 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 900 мільйонів доларів), заявив, що задоволений рішенням суду і роботою британського правосуддя в цілому.

Ні сам олігарх, ні його екс-дружина на десятихвилинному засіданні суду в п'ятницю не були присутні, і з журналістами після засідання спілкувалися їхні адвокати.

Бешарова подала документи на розлучення у 2010 році. При цьому в липні 2010 року на першому засіданні судді Кушинг з відділу сімейних справ вистачило 48 секунд, щоб задовольнити прохання про розірвання шлюбу. Згідно з документами справи, причиною позову 52-річної Бешаровой була названа "нерозсудлива поведінка" її 64-річного чоловіка. Березовський не оскаржував позов і погодився оплатити всі судові витрати.
Шлюб з Галиною Бешаровою - другий для бізнесмена, від якого у нього двоє дітей - 21-річний син Артем та 18-річна дочка Анастасія. Від першої дружини Ніни у нього також двоє дітей.

Нагадаємо, наразі Березовський проживає у Великобританії, де отримав статус політичного біженця. Російська влада неодноразово направляла запит про екстрадицію бізнесмена, проти якого в РФ порушено декілька кримінальних справ, але позитивної відповіді не отримала.

Читайте також:

Березовський: я хотів зробити Тігіпка президентом, а Тимошенко прем’єром

Екс-водій Березовського: магнат любить шалену їзду на Maybach та юних дівчаток

Березовський: європейські політики - закінчені бл...ді, які хочуть перевиховати Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: