Борода бен Ладена приголомшила

Глава Національної розвідки США Майкл Макконнел заявив, що чорна підстрижена борода Осами бен Ладена не є сигналом для терористів.

У понеділок глава Національної розвідки США Майкл Макконнел, виступаючи на слуханнях в Конгресі, заявив, що чорна підстрижена борода Осами бен Ладена не є сигналом для терористів "Аль-Каїди".

Осама бен Ладен
Lenta.ru
Борода Осами бен Ладена за два роки втратила сивину
В ході слухань один з сенаторів запитав Макконнела, чи дійсно борода, в якій бен Ладен з'явився в останньому за часом відеозверненні, належить "терористу № 1" і чи не вважають у спецслужбах, що це якийсь сигнал. На це глава американської розвідки поспішно відповів: "Поки ми не думаємо, що це був сигнал. Він це робив періодично, як і аль-Завахирі, і зовсім не обов'язково між конкретними подіями і цими плівками або публічними заявами є зв'язок".

Проте Макконнел визнав, що питання про те, чи справжня у бен Ладена борода, залишається відкритим. Він пояснив, що всього кілька років тому, в передостанньому відеозверненні в жовтні 2004 року, борода була "зовсім іншою". "Отже ми не знаємо, чи пофарбована вона і підстрижена, або несправжня, але ми зокрема з'ясовуємо і це. Але ніякого конкретного значення в цьому немає", - відзначив глава розвідки.

Нагадаємо, перше з жовтня 2004 року відеопослання лідера "Аль-Каїди" з'явилося в минулу п'ятницю. Фахівці відзначили, що на плівці бен Ладен виглядає утомленим і хворобливим, проте його борода була чорнішою і коротшою, ніж раніше.

Стало також відомо, що з'явилося нове відеозвернення бен Ладена, в якому він, зокрема, оприлюднив останні слова одного з терористів, що викрали літаки 11 вересня 2001 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: