Боролася з рибалками 90 хвилин: величезна акула у США пошматувала тунця, поки його підіймали на човен

Дата публікації
Перегляди
6299
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Боролася з рибалками 90 хвилин: величезна акула у США пошматувала тунця, поки його підіймали на човен

Фото: mirror.co.uk

Акула пошматувала тунця поки його підіймали.

Біля узбережжя Бостона в США у двох рибалок під час ловлі сталася прикрість: коштовного тунця пошматувала величезна акула. Попередньо, за тунця рибалки боролися понад годину і розраховували отримати за нього близько 2,5 тисячі  доларів.

Про це пише Mirror.

Так, професійний рибалка Девід Слоун та його члени екіпажу вже спіймали гігантського блакитного тунця і підіймали його на судно, але несподівано з'явилася акула, яка схопила спеціальні знаряддя рибаків для вилову риби і не відпускала їх. 

Чоловіки розповіли, що щонайменше 90 хвилин намагалися забрати рибу у хижака. Акула потім змінила тактику і силою вирвала з котушки ліску і напала на тунця. Девід Слоун припускає, що акула була величезною і важила, як він вважає, до 1000 фунтів (453,592 кг. - Ред.)

Акула напала на тунця / Фото: mirror.co.uk

Зрештою чоловікам вдалося підняти тунця, але він був пошматований акулою. Рибалки заявили, що дуже здивовані ситуацією, бо ця місцевість не характерна для акул.

"Ми знаємо, що зараз в наших водах багато білих через велику популяцію тюленів, але ми ніколи не думали, що хтось нападе на гігантського синього тунця такого розміру. З таким швидким укусом ми не могли ні відірватися, ані щось ще зробити", - каже рибалка.

Крім того, Девід Слоун розчарований ситуацією, бо каже, що є окремі дні, можна ловити рибу і для цього вони спеціально готуються. За його словами, щоб спіймати гігантського синього тунця, потрібно багато праці, зусиль, і грошей: від човна до палива, снастей і часу. 

"Тому, коли ми виходимо, ми дуже сподіваємося зловити високооплачувану трофейну рибу. Ми всі дуже багато працюємо", - зауважив рибалка.

Зазначається, що блакитний тунець досить коштовна риба: торік на рибному ринку в Токіо один екземпляр продали за рекордну суму в 2,5 мільйона фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, цього року в Австралії рекордна кількість нападів акул на людей - найбільше за останні 86 років. Причина такого сплеску може критися у змінах клімату.

Наступна публікація