Конференція на Балі збере сотні країн

У понеділок розпочне свою роботу двотижнева Конференція ООН із зміни клімату, в якій візьмуть участь понад 180 країн світу.

Демонстрація в Джакарті
spiegel.de
Демонстрація в Джакарті проти зміни клімату.
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун візьме участь в Конференції із зміни клімату, яка пройде на індонезійському острові Балі. Він сподівається, що на ній буде оголошено про початок переговорів з розробки всеосяжної угоди і готовності держав прийняти її до закінчення терміну дії Кіотського протоколу — 2012 року.

Конференція ООН із зміни клімату пройде з 3 по 14 грудня 2007 року. У ній візьмуть участь представники більше 180 країн, спостерігачів від міжурядових і неурядових організацій і представників засобів масової інформації.

У двотижневій програмі роботи — сесії Конференції сторін рамкової конвенції ООН про зміну клімату, її допоміжних органів, а також нарада сторін Кіотського протоколу. Завершуючим етапом другого тижня Конференції стане проведення сегменту високого рівня за участю лідерів держав.

Пан Гі Мун збирається візьме участь в Конференції з 12 по 14 грудня. Він проведе на острові також низку двосторонніх зустрічей з лідерами держав і іншими ключовими гравцями в справі пом'якшення наслідків глобального потепління.

„Він виходить з того, що нам потрібний прорив на Балі, який стане першим вирішальним кроком. Якщо ми хочемо відповісти на виклики глобального потепління, то нам необхідна нова і всеосяжна угода, прийнята всіма державами. Ми не чекаємо, що світові лідери вийдуть з конференції з цією глобальною угодою, яка замінить Кіотський протокол. Але Генеральний секретар чекає, що держави погодять порядок денний з цього питання і встановлять тимчасові рамки для досягнення такої угоди до закінчення терміну дії Кіотського протоколу”, — відзначила прес-секретар ООН Мішель Монтас на брифінгу в Нью-Йорку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: