Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Боротьба з нацменшинами". Угорщина прокоментувала ймовірні зміни до закону про громадянство в Україні

Угорщина вкотре звинувачує Україну в обмеженні прав національних меншин.

Запропоновані президентом України Петром Порошенком зміни до закону про громадянство є "спланованим способом боротьби з нацменшинами".

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Порошенко пропонує позбавляти громадянства усіх, хто отримав паспорт громадянина РФ в органах окупаційної влади анексованого Криму. Також український паспорт можуть забрати, якщо українець скористався виборчим або іншим правом іншої держави. 

"В Україні в "безпрецедентно небезпечному та заздалегідь запланованому" способі боротьби з національними меншинами український президент разом з парламентом вживає поступових обмежень щодо прав національних меншин, ставлячи себе у положення жертви геополітики в рамках міжнародної кампанії з брехні", - сказав Сійярто. 

Він також додав, що в МЗС обурені, що в Україні начебто можуть вважати будь-якого мешканця Закарпаття угорського походження загрозою національній безпеці. 

Нагадаємо, Верховна Рада України у майбутньому може дозволити позбавляти українців в окупованому Криму громадянства, якщо ті незаконно отримали паспорт Російської Федерації. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції