Борщ, хамон, мяммі та хаукарль: де домівка найбільш відомих страв Європи. Інтерактивна мапа

З мапою вам буде зручніше обирати країну, до якої поїхати першою чергою, щоби скоштувати аутентичну їжу.

Європейська кухня настільки різноманітна та має купу традицій, притаманних кожному регіону, що іноді важко зрозуміти, звідки бере своє корінням певна страва. 

Та попри відмінності, загальним для європейської кухні є велика кількість м'ясних і овочевих страв, а також вторинна роль різних приправ і соусів під час приготування (через характерне бажання зберегти істинний смак компонентів).

Тож ми склали інтерактивну мапу найбільш відомих традиційних страв європейських країн, щоби вам було зручніше обирати, до якої країни поїхати першою чергою та скоштувати аутентичну їжу. 

А якщо ви замислили влаштувати собі гастротур Європою, пам’ятайте, що не варто одразу пробувати все, адже це може спровокувати серйозне навантаження на шлунково-кишковий тракт, і як наслідок, може трапитись така неприємність як закреп.

Крім того, зміна звичного раціону це вже стрес, на який організм може відреагувати як розладом так і закрепом, тому якщо їдете в гатсротур, то в аптечці має бути як протидіарейний засіб, так і послаблюючий.

https://farmak.ua

Щоб подивитися опис до страви – просто наведіть на її зображення на мапі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вибір редакції