Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Боснійський м'ясник" Караджич поскаржився на погані умови у голландській в'язниці-курорті

Він подав прохання відпустити його на волю.

Колишній лідер боснійських сербів Радован Караджич, засуджений до 40 років ув'язнення за військові злочини, попросився на волю через погані умови у в'язниці, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Він скаржиться, що стан його здоров'я за ґратами різко погіршується.

Глава Міжнародного кримінального трибуналу у справі колишньої Югославії прохання відхилив. Умови ув'язнення назвав "золотим стандартом". Але про всяк випадок наказав перевірити слідчий ізолятор ООН, розташований на голландському курорті Схевенінген.

За інформацією агентства "Reuters", там є тренажерний зал, тенісні корти, бібліотека, кухня, де в'язні можуть самі готувати, та ще чимало вигод.

Відео Засуджений екс-лідер боснійських сербів скаржиться на погані умови у в’язниці

Нагадаємо, колишнього президента Республіки Сербської Радована Караджича 24 березня засудили до 40 років ув'язнення за геноцид у Боснії. Він проведе за ґратами 32 роки. Головне звинувачення проти Караджича - геноцид 8 тис. боснійських мусульман в Сребрениці.

Тоді, у ході Боснійської війни 13-22 липня 1995 року боснійськими сербами було скоєно один з наймасштабніших військових злочинів, що полягав у спланованому масовому вбивстві близько 8 000 боснійських мусульман чоловічої статі віком від 12 до 77 років.

Різанину було вчинено в районі боснійського міста Сребрениця після його захоплення військом Республіки Сербської під командуванням генерала Ратка Младича за співучасті воєнізованого формування "Скорпіони" під контролем Міністерства внутрішніх справ Сербії.

Саме з дозволу Караджича серби увійшли до міста. 

Сребрениці

Залиште свій коментар

Вибір редакції