"Боснійський м'ясник" Караджич поскаржився на погані умови у голландській в'язниці-курорті

Він подав прохання відпустити його на волю.

Колишній лідер боснійських сербів Радован Караджич, засуджений до 40 років ув'язнення за військові злочини, попросився на волю через погані умови у в'язниці, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Він скаржиться, що стан його здоров'я за ґратами різко погіршується.

Глава Міжнародного кримінального трибуналу у справі колишньої Югославії прохання відхилив. Умови ув'язнення назвав "золотим стандартом". Але про всяк випадок наказав перевірити слідчий ізолятор ООН, розташований на голландському курорті Схевенінген.

За інформацією агентства "Reuters", там є тренажерний зал, тенісні корти, бібліотека, кухня, де в'язні можуть самі готувати, та ще чимало вигод.

Засуджений екс-лідер боснійських сербів скаржиться на погані умови у в’язниці

Випустити його на волю через погані умови у в’язниці попросив колишній лідер боснійських сербів Радован Караджич, засуджений минулого місяця до 40 років позбавлення волі за військові злочини. За його словами, стан його здоров’я за ґратами різко погіршується. Глава Міжнародного кримінального трибуналу по колишній Югославії прохання відхилив. Умови ув'язнення назвав «золотим стандартом». 

Нагадаємо, колишнього президента Республіки Сербської Радована Караджича 24 березня засудили до 40 років ув'язнення за геноцид у Боснії. Він проведе за ґратами 32 роки. Головне звинувачення проти Караджича - геноцид 8 тис. боснійських мусульман в Сребрениці.

Тоді, у ході Боснійської війни 13-22 липня 1995 року боснійськими сербами було скоєно один з наймасштабніших військових злочинів, що полягав у спланованому масовому вбивстві близько 8 000 боснійських мусульман чоловічої статі віком від 12 до 77 років.

Різанину було вчинено в районі боснійського міста Сребрениця після його захоплення військом Республіки Сербської під командуванням генерала Ратка Младича за співучасті воєнізованого формування "Скорпіони" під контролем Міністерства внутрішніх справ Сербії.

Саме з дозволу Караджича серби увійшли до міста. 

Сребрениці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: