Боти з антиукраїнськими повідомленнями розкручують пропагандистське шоу на російському ТБ

Такі акаунти тільки імітують поведінку реальних людей.

Продюсери щоденного суспільно-політичного ток-шоу "Время покажет" на "Первом канале" використовують ботів з антиукраїнськими повідомленнями для розкрутки своєї передачі в інтернеті.

Про це пише видання "Ведомости".

Глядачі можуть спілкуватися з гостями студії і самими ведучими за допомогою Twitter. Найцікавіші твіти глядачів редактори передачі показують в ефірі. Проте журналісти виявили, що переважна більшість таких повідомлень на адресу облікового запису шоу @Vremya_Pokazhet відправляють користувачі, схожі на ботів. Акаунти-боти тільки імітують поведінку реальних людей, пише видання.

Сторінки багатьох користувачів, повідомлення яких показуються в ефірі, були зареєстровані буквально в день початку експерименту з Twitter. Темою обговорення цих випусків "Время покажет" часто ставала Україна, і такі щойно зареєстровані користувачі писали насамперед антиукраїнські повідомлення, які показували на екрані редактори шоу.

Представник "Первого канала" заявив "Ведомостям", що компанія буде розбиратися в ситуації.

"Використання ботів у жодному разі не є політикою компанії", - стверджує він.

Раніше на "Первом канале" оприлюднили неправдиву інформацію про те, що українська група "Океан Ельзи" нібито 35 раз виступила в Росії у 2016-2017 роках.

Залиште свій коментар