Боярський вважає Путіна "особою номер один на Земній кулі"

Актор Михайло Боярський переконаний, що "наріжним каменем усіх проблем на планеті" є прем'єр Росії.

Російський актор Михайло Боярський заявив, що для нього прем'єр-міністр Росії Володимир Путін - "особа номер один на Земній кулі".

Таку відповідь актор дав під час опитування російських журналістів на тему "Хто крутіший - Путін або Лукашенко?".

"Для мене Путін не тільки вагоміший, він особа номер один на Земній кулі. Я вважаю, що він - наріжний камінь всіх проблем на планеті", - зазначив Боярський.

Білоруський кінорежисер Юрій Хащеватський вважає, що різниця між Путіним і Лукашенко - це різниця між кегебшиком та сексотом.

"Гебешник сексота зневажає, а сексот намагається показати йому свою значущість. Але брехати вони люблять обидва. Правда, Лукашенко бреше з любові до мистецтва, а Путін з потреби. Зараз Лукашенко спинним мозком відчув слабке місце у Путіна і вирішив наїхати.

Лукашенко вважає, що Путін обікрав його. Він розраховував сам в 1999 році стати президентом Росії, але Путін перехопив владу. А Путін, у свою чергу, вважає Лукашенко своїм єдиним суперником на пострадянському просторі", - сказав Хащеватський.

Натомість провідний експерт американського фонду "Спадщина" Аріель Коен назвав Путіна "безперечно крутішим".

"Всі дівчата хочуть "такого, як Путін", - зауважив він. "Знову ж таки, чорний пояс... Іноді його ще і бояться. А Лукашенко не бояться, у нього на обличчі написано, що він колишній голова колгоспу, і окрім картоплі у нього нічого не немає", - сказав Коен.

Літератор Ігор Губерман переконаний, що Лукашенко більш хитрий. А співачка Діана Гурцька нагадала: "під час кризи ВВП падає, значить, бацька крутіший. З іншого боку, в Росії тандем лідерів, значить, сильніший Путін".

Опитування було проведено у зв'язку з нещодавнім конфліктом між Олександром Лукашенком та Володимиром Путіним. Президент Білорусі звинуватив главу російського уряду в перешкоджанні військовій співпраці Росії та Білорусі, тиску на Мінськ і зриві інтеграційних процесів в Союзній державі. Путін жодним чином не прокоментував цю заяву.

Читайте також:

Путін став іконою світової гей-спільноти

Лукашенко звинуватив Путіна у змові проти Білорусі

Буддисти оголосили Мєдвєдєва втіленням бога на землі

Лукашенко: мій син - від Бога. Так Путін сказав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: