Бойова авіація Лівії розбомбила збройні склади повстанців

Бомбардуванню піддалися об'єкти в містах Аджабійя і Раджма, розташованих в околицях Бенгазі. Поки не відомо, чи є в результаті нальотів постраждалі.

 Бойові літаки ВПС Лівії нанесли повітряні удари по складах боєприпасів і військового спорядження на сході країни, підконтрольному опозиції.

Бомбардуванню піддалися об'єкти в містах Аджабійя і Раджма, розташованих в околицях Бенгазі. Поки не відомо, чи є в результаті нальотів постраждалі.

У той же час в місті Місрата, розташованому в 200 кілометрах на схід від Тріполі, трьома ракетами, випущеними бойовим вертольотом, була зруйнована радіовежа. Пізніше вертоліт був збитий вогнем із землі.

Як повідомляється, противники режиму Муаммара Каддафі, втомлені від нападів з повітря, обладнали як мінімум одну протиповітряну позицію в Бенгазі.

Одночасно з цим з Бенгазі і інших районів східної Лівії в бік Тріполі почали висуватися загони добре озброєних добровольців, які збираються в похід на столицю. Групи ці збираються стихійно. В основному, до них долучаться молоді супротивники Каддафі, а також військовослужбовці і поліцейські, що перейшли на бік опозиції.

Основною перешкодою на шляху повстанців може стати місто Сирт, яке все ще знаходиться під контролем режиму. Проте у противників Каддафі є шанси взяти його рідне місто: у їхньому розпорядженні є важкі озброєння, включаючи бронетехніку і протиповітряні установки.

За словами самих повстанців, вони розраховують на успіх, оскільки озброєні непогано, а бойовий дух у них сильний.

Тим часом прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, виступаючи в Палаті громад, заявив, що його уряд розглядає можливість поставок зброї в повсталі проти режиму регіони країни. За його словами, Лондон разом з союзниками всерйоз задумався про встановлення над Лівією зони, забороненої для польотів бойової авіації.

Читайте також:

Каддафі забажав переговорів з повстанцями

Лівійські революціонери захопили нафтові та газові родовища

Каддафі втратив контроль над околицями Тріполі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: