Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ІД" стратили в Сирії російського "казака", який підтримував бойовиків на Донбасі

Росіянина захопили в полон бойовики терористичної організації.

У Сирії стратили росіянина Романа Заболотного, який потрапив в полон до терористів терористичної організації "Ісламська держава".

Про це повідомив депутат міської думи Ростова-на-Дону Анатолій Котляров з посиланням на власні джерела, передає "Дождь".

"Це джерело з добровольчого руху, безпосередньо пов'язане з В'юном (прізвисько Романа Заболотного — ред.). Рух займається моніторингом інформації за всіма добровольцями з Росії на території Сирії і Донбасу. Щодо другої людини у мене інформації немає, він не з Ростовської області", — сказав Котляров.

Заболотний
Роман Заболотний

У відповідь на запитання про те, чи ведуться з бойовиками "ІД" переговори про взятих в полон росіян, Котляров заявив, що це закрита інформація і розкривати її в ефірі не буде.

Раніше бойовики опублікували відео з двома взятими в полон чоловіками. Один з них представився Романом Заболотним, а другу людину назвав Григорієм Цуркановим. За словами Заболотного, вони потрапили до полону в результаті контрнаступу "Ісламської держави". У Міноборони спростували захоплення в полон російських військових у Сирії.

Роман Заболотний, як з'ясувалося, виявився "козаком" і прихильником бойовиків "ЛНР". 2016 року він возив на окуповану територію Луганської області "гуманітарну допомогу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції