Бойовики ІД взяли на себе відповідальність за катастрофу російського літака

Про це повідомляє Agence France-Presse.

Бойовики ІД стверджують, що це вони збили літак

Бойовики ІД стверджують, що це вони збили літак / © wikipedia

Угрупування терористичної Ісламської Держави взяли на себе відповідальність за катастрофу російського авіалайнера у Єгипті.

Про це інформує Agence France-Presse.

Бойовики ІД стверджують, що це вони збили літак із 224 пасажирами на борту.

"Солдатам халіфату вдалося домогтися падіння російського літака на Синаї" - наводить заяву бойовиків у соцмережі видання. 

Тим часом, у соцмережах з'явилося відео, на якому видно, як літак вибухає в повітрі. Однак на висоті близько дев'яти кілометрів, на якій летів А321, побачити літак із землі неможливо. Тож, юзери  припускають, що заява ІД є лише пропагандою.

Всього на борту літака Airbus A321, який прямував із Шарм-ель-Шейха до Санкт-Петербурга, перебували 224 пасажири і членів екіпажу.

Серед пасажирів перебували 24 дитини, а також 193 дорослих - 137 жінок і 56 чоловіків. Згідно з останніми даними єгипетської влади, ніхто внаслідок катастрофи літака не вижив.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie