Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США підрахували збитки ісламістів, які завдали авіаударами в Іраку та Сирії

З десяти авіаударів, два влучили в банки "ІД".

США вважають, що авіаудари в Іраку та Сирії знищили приблизно 500 тисяч доларів готівкою бойовиків "ІД". Про це повідомляє ABC News.

Останнім часом з десяти авіаударів, два влучили в банки "ІД". Як доказ успішної операції, США опублікували відео одного з авіаударів в місті Мосул, на якому видно, як велика кількість векселів здіймається в повітря. Також вважають, що під час авіаудару було знищено 20 кг золота.

"Велика кількість грошей зберігалася в тих місцях, які ми вразили", - повідомив полковник Стів Уоррен, військовий представник США в Багдаді, під час брифінгу в Пентагоні в середу, 17 лютого.

"Зрозуміло, що неможливо спалити кожен вексель. Імовірно, що частину грошей вони змогли забрати. Але ми вважаємо, що серія ударів створила діру в їхньому гаманці", - додав він.

Зазначимо, аби послабити "ІД", США сильно вдарили по фінансах терористичної організації. Зокрема, по прибутковій контрабанді нафти в Сирії, яка забезпечує значний дохід для операцій "ІД". Гроші терористи використовують, щоб платити своїм бойовикам, а також здійснювати терористичні та військові операції.

Нагадаємо, раніше у Мережу потрапило відео масштабного знищення техніки "ІД" британською авіацією. У ролику чітко видно, як військово-повітряні сили Великобританії запустили високотехнологічну важку артилерію в стратегічні об'єкти ісламістів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції