"Божевільний" Саакашвілі носить голубий годинник з кроликами

Західних журналістів більше цікавить особистість президента Грузії, ніж його заяви. На думку ЗМІ, Саакашвілі дуже схожий на Тоні Блера.

В черговий раз президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що військовий конфлікт в Абхазії та Підвенній Осетії був частиною довгострокового плану Володимира Путіна з окупації грузинських територій.

В інтерв'ю The Independent Саакашвілі розповів про відносини з Москвою, утім, як зазначає видання, нічого принципово нового він не сказав. Західних журналістів більше зацікавив наручний годинник грузинського президента: "громіздкий годинний з блакитного пластика, із зображенням грайливих кроликів на циферблаті".

Сам Саакашвілі зізнався, що носить такий годинник у відповідь на гасло опозиції "Саакашвілі - кролик", яке натякає, що президент - боягуз.

"Не знаю, чому погано бути кроликом. Вони дуже милі, якщо тільки не тримати їх в квартирі", - зауважив Саакашвілі.

The Independent пише, що після серпневої війни російське керівництво розвернуло пропагандистську кампанію, покликану показати, що Саакашвілі психічно ненормальний.

"Дійсно, під час війни він іноді втрачав контроль над собою", - пише автор, одночасно заявляючи: "Поза сумнівом, Саакашвілі - найбільш інтелектуальний розвинений і харизматичний політик в регіоні".

На погляд видання, президент Грузії дуже схожий на Тоні Блера: обидва прийшли до влади під час загального розчарування в політиці, обидва розумні і красномовні, обидва здійснили реальні зміни, але плани обох у результаті постраждали від проектів неоконсерваторів та участі в безнадійній війні.

"Коли Саакашвілі був улюбленцем Заходу, якого вихваляли як зразкового демократа і пострадянського рятівника країни, важко було не дивуватися його помітним недолікам, а зараз, коли його регулярно називають запальним божевільним, вражає, коли згадуєш, що попри всі ці недоліки і цілком вірогідну часткову провину за торішню війну, він досі висуває енергійну концепцію розвитку своєї країни, рідкісну для регіону", - резюмує газета.

Нагадаємо, після війни на Кавказі в серпні 2008 року Грузія розірвала дипломатичні відносини з Росією у відповідь на визнання Москвою незалежності Абхазії і Південної Осетії.

З того та іншого боку неодноразово лунали заяви про приготування до нових бойових дій. За словами Саакашвілі, Москва хоче позбавитися Грузії. "Путін відкрито заявив про це: НАТО має забути про нас", - казав грузинський президент.

Читайте також:

Грузинський офіцер-втікач: Саакашвілі готує нову війну

Кремль порадив Саакашвілі звернутися до лікаря

Тбілісі: Росія готувала в Грузії військовий переворот

Саакашвілі: Росія хоче нової війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: