BP готується до закупорки свердловини в Мексиканській затоці

British Petroleum до ранку третього серпня розпочне роботи із закупорювання пошкодженої свердловини в Мексиканській затоці.

Найближчим часом британська нафтова компанія British Petroleum приступить до робіт із закупорювання аварійної свердловини в Мексиканській затоці. Про це повідомив керівник аварійного штабу управління з боротьби з витоком нафти, екс-голова Берегової охорони США адмірал Тед Аллен.

Фахівці компанії або пізно вночі 2 серпня, або рано-вранці 3 серпня почнуть закачувати буровий розчин і цемент в пошкоджену свердловину.

За кілька днів компанія приступить до завершальної стадії операції з ліквідації розливу нафти в Мексиканській затоці. Відповідно до планів BP, остаточно зупинити витік нафти допоможуть розвантажувальні свердловини.

Раніше повідомлялося, що буріння розвантажувальних свердловин буде завершено до середини серпня.

Тим часом, компанія ВР опинилася перед перспективою заборони на нове буріння в зоні Мексиканської затоки в найближчі сім років.

Відповідне положення включено в запропоновану конгресменом Міллером поправку, яка входить у закон про забезпечення безпеки бурильних робіт, прийнятий 30 липня палатою представників Конгресу США.

Зазначимо, що поправка Міллера вводить заборону на проведення ВР бурильних робіт у Мексиканській затоці на найближчі 7 років. Водночас вона не допускає модернізації вже існуючих свердловин ВР, з яких ведеться видобуток.

Такий захід буде означати "фактичне вигнання" компанії із ключової для неї Мексиканської затоки, а можливо, і взагалі з ринку США.

Зараз керівництво ВР робить "титанічні зусилля" для того, щоб не допустити розвитку подій за подібним сценарієм.

Нагадаємо, платформа Deepwater Horizon компанії BP затонула в Мексиканській затоці біля узбережжя штату Луїзіана 22 квітня після 36-годинної пожежі, яка сталася слідом за потужним вибухом, котрий забрав життя 11 людей. Витік нафти, який почався після вибуху і триває дотепер, уже завдав шкоди американським штатам Луїзіана, Алабама, Міссісіпі, Флорида, Техас і загрожує регіону екологічною катастрофою.

Читайте також:

Представники BP вперше постали перед судом через "нафтовий Чорнобиль"

З розливом нафти в Мексиканській затоці буде боротися НДІ з Тюмені

British Petroleum упіймали на підробці фото ліквідації аварії в Мексиканській затоці

ВідеоBP готується до закупорки свердловини в Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: