BP продовжить роботу в Мексиканській затоці

Рішення відновити роботи пов'язаний з ослабленням тропічного шторму "Бонні". Операція щодо запобігання розливу нафти в Мексиканській затоці триває з квітня.

Судна, які здійснювали операцію з ліквідації витоку нафти в Мексиканській затоці, знову спрямовані до місця аварії. Як повідомляється на сайті телеканалу FoxNews з посиланням на компанію BP, рішення відновити роботи пов'язаний з ослабленням тропічного шторму "Бонні".

В даний час швидкість вітру складає близько 48 кілометрів на годину. Синоптики назвали малоймовірним, щоб сила шторму посилилася до того часу, коли він наблизиться до зони рятувальних робіт.

Представник BP уточнив, що в першу чергу до місця аварії повернеться бурова установка, яка грає ключову роль на даному етапі операції. Вона здійснює буріння додаткової свердловини, за допомогою якої фахівці BP розраховують повністю припинити потрапляння нафти у води затоки.

Евакуація судів, які ліквідують наслідки розливу нафти, почалася 22 липня. Влада США прийняла відповідне рішення після попередження метеорологів, які заявили, що до місця аварії рухається тропічний шторм.

Тед Аллен, який очолює операцію американського уряду з ліквідації наслідків екологічної катастрофи, визнав, що залишати без нагляду встановлений на пошкоджену свердловину захисний купол ризиковано. Однак, як заявив адмірал, влада також не може ризикувати життями двох тисяч людей, задіяних в рятувальній операції.

Вже на наступний день, 23 липня, метеорологи відзначили, що "Бонні" почав слабшати.

Операція щодо запобігання розливу нафти в Мексиканській затоці триває з квітня 2010 року. Тоді біля берегів Луїзіани вибухнула і затонув нафтовидобувна платформа, що призвело до пошкодження нафтової свердловини. З тих пір компанія BP, яка взяла на себе всю відповідальність за події, намагається зупинити нафту.

У середині липня фахівці компанії заявили, що за допомогою чергового захисного куполу змогли повністю зупинити витік. Проте вже через кілька днів у районі аварії було виявлено новий витік.

Читайте також:

У справі про витік нафти у Мексиканській затоці названі перші підозрювані

У Мексиканській затоці евакуюють судна, задіяні у ліквідації "Нафтового Чорнобилю"

British Petroleum упіймали на підробці фото ліквідації аварії в Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: