BP витратила 2,65 млрд доларів на ліквідацію розливу нафти в Мексиканській затоці

Компанія BP представила звіт про витрати коштів, що виділяються на ліквідацію наслідків аварії на нафтовій платформі Діпуотер Horizon - за останні три дні компанія витратила на ці цілі 300 млн дол.

Британська нафтова компанія BP опублікувала проміжну оцінку своїх витрат на ліквідацію наслідків розливу нафти в Мексиканській затоці - вони склали 2,65 млрд доларів. Сума включає вартість ліквідації наслідків розливу, буріння двох свердловин для глушіння аварійної, герметизації свердловини, різні гранти країнам та виплати за позовами.

Витрати BP на ліквідацію розливу нафти в Мексиканській затоці досягли 100 млн доларів на день. Керівництво компанії заявило, що виплати здійснюються за графіком, а запланований тримісячний термін, протягом якого планується остаточно зупинити витік нафти з свердловини, залишається в силі. 

Нагадаємо, що керована BP платформа Діпуотер Horizon затонула в Мексиканській затоці біля узбережжя штату Луїзіана 22 квітня після 36-годинного пожежі, що послідувала услід за потужним вибухом, який забрав життя 11 людей. Витік нафти, який почався слідом і продовжується досі, вже завдав шкоди американським штатам Луїзіана, Алабама, Міссісіпі і загрожує регіону екологічною катастрофою. Відкачування нафти з аварійної свердловини триває.

Адміністрація президента США Барака Обами і представники BP 16 червня досягли попередньої угоди про створення спеціального фонду розміром в 20 млрд доларів на компенсації людям і компаніям, що постраждали від витоку нафти в Мексиканській затоці.

Читайте також:

BP припинила відкачування нафти в результаті пошкодження куполу

ВР виділить 20 млрд доларів на виплати компенсацій у зв'язку з розливом нафти

Обама порівняв катастрофу в Мексиканській затоці з терактами 11 вересня

ВР оцінила збитки від "нафтового Чорнобилю" в 1,6 млрд доларів

ВідеоBP витратила 2,65 млрд дол на ліквідацію розливу нафти в Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: