BP зацементувала пошкоджену свердловину в Мексиканській затоці

Спроба ліквідувати загрозу витоку нафти виявилась успішною - ВР, встановивши купол, зецементували пошкоджену свердловину.

Фахівці BP завершили заливку цементу в ушкоджену свердловину в Мексиканській затоці. Про це повідомляє AFP з посиланням на офіційну заяву компанії. В даний час співробітники BP проводять перевірку свердловини, щоб переконатися в ефективності вжитих заходів з усунення витоку нафти.

Раніше фахівці компанії BP успішно завершили операцію по герметизації свердловини, заливши в неї спеціальний розчин, який заштовхнув нафту назад в резервуар. Передбачається, що цементування дозволить повністю зупинити витік нафти. При цьому в BP підкреслюють, що остаточно ліквідувати наслідки аварії вдасться лише після того, як буде завершено буріння допоміжних свердловин.

Розлив нафти в Мексиканській затоці почався після аварії на нафтовій платформі Deepwater Horizon. 20 квітня стався вибух, який призвів до виникнення пожежі. Через два дні платформа затонула, а в затоку початку потрапляти нафту.

Компанія BP зробила ряд спроб усунути наслідки аварії. Однак зупинити витік вдалося лише в липні, коли на пошкоджену свердловину було встановлено новий захисний купол. Розлив нафти в Мексиканській затоці вже визнали наймасштабнішою екологічною катастрофою в історії США.

Після усунення витоку BP продовжить збирати залишки нафти з поверхні води. Згідно з останніми даними, компанія зібрала в Мексиканській затоці 800 тисяч барелів нафти. Це близько 16 відсотків від загального обсягу витоку. При цьому у водах затоки ще залишається близько 1,7 мільйона барелів нафти.

Читайте також:

Зі свердловини у Мексиканській затоці вже витекло 5 млн барелів нафти

Представники BP вперше постали перед судом через "нафтовий Чорнобиль"

Обама порівняв катастрофу в Мексиканській затоці з терактами 11 вересня

ВР оцінила збитки від "нафтового Чорнобилю" в 1,6 млрд доларів

ВідеоBP зацементувала пошкоджену свердловину в Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: