Брат Батуріної попросив перевірити "злочинну діяльність" сестри

Віктор Батурін, брат дружини Юрія Лужкова, звинуватив її у привласнені 24 відсотка ЗАТ "Інтеко" і невиплаті заробітньої плати.

Бізнесмен Віктор Батурін зажадав від Слідчого комітету при прокуратурі провести перевірку "злочинної діяльності" своєї сестри Олени Батуріної. Він вимагає від сестри майже 3,5 мільярда рублів, які він недоотримав у 2007 році при розділі бізнесу "Інтеко".

Олена і Віктор Батуріни заснували "Інтеко" в 1991 році на паритетних засадах, але в 2005-му році їх відносини зіпсувалися. Розділ активів супроводжувався судовими позовами, поки в лютому 2007-го брат і сестра не підписали другу мирову угоду. Олена Батуріна отримала 99 відсотків "Інтеко", а Віктор Батурін отримав, за його власними словами, всі немосковські активи, що знаходилися у спільній власності.

Всього до Батуріна перейшло 37 активів, у тому числі близько 50 тисяч гектарів у Бєлгородській та Курській областях, нерухомість в Сочі. Основною його компанією вважалася "Інтеко-Агро".

Останні роки Олена і Віктор Батурін практично не спілкувалися, але 4 жовтня бізнесмен направив голові СКП Олександру Бастрикіну заяву, в якій повідомив, що сестра "незаконно привласнила" 24 відсотка ЗАТ "Інтеко", які належать йому. Також, за його словами, до теперішнього моменту "Інтеко" не виплатила йому зарплату в розмірі 3,461 мільярда рублів (з січня 1999 року по грудень 2005 року він працював віце-президентом "Інтеко").

Віктор Батурін в заяві не приховує, що вирішив добиватися перегляду розділу активів "Інтеко" у зв'язку з відставкою Юрія Лужкова.

У прес-службі ЗАТ "Інтеко" заявили, що "марення божевільного немає сенсу коментувати". При цьому юристи заявили, що термін позовної давності, зокрема, щодо витребування зарплати і компенсації закінчується через три місяці після вручення працівникові наказу про звільнення.

Читайте також:

Дружину Лужкова знову визнали найвпливовішою жінкою Росії

Лужков дав перше інтерв'ю після відставки

Сім'я Лужкова очолила рейтинг багатіїв російської влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: