Брат Батуріної заявив про її розорення

Брат дружини Юрія Лужкова заявив, що компанія "Інтеко", що належить Олені Батуріній, не в змозі платити за своїми зобов'язаннями.

Віктор Батурін - брат дружини Юрія Лужкова, визнаної найбагатшою жінкою Росії, заявив, що компанія "Інтеко", що належить Олені Батуріній, не в змозі платити за своїми зобов'язаннями.

"Сьогодні це фірма, яка не в змозі платити за своїми зобов'язаннями. Це піраміда", - заявив Віктор Батурін. За його словами, борги "Інтеко" вже зараз перевищують активи компанії.

Бізнесмен зазначив, що якщо Олена Батурина буде розплачуватися за всіма зобов'язаннями, їй не вистачить грошей ні особистих, ані її чоловіка.

Крім того, Віктор Батурін заявив, що судиться з сестрою не через гроші. "Мене цікавить, повторюю, питання принципу. Дотримання пристойності і закону при виникненні життєвих колізій. Гроші тут на другому місці", - наголосив він.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Віктор Батурін зажадав від слідчого комітету РФ "провести ретельну перевірку злочинної діяльності" своєї сестри. Він вимагав виплатити йому майже 3,5 млрд руб. як заробітну плату за період з 1999 по 2005 рік. За його словами, вказану суму він недоотримав від компанії "Інтеко" в 2007 році при розділі майна.

Олена і Віктор Батурін заснували "Інтеко" в 1991 році на паритетних засадах. У 2005-му, коли компанія зафіксувала значний прибуток, відносини між партнерами зіпсувалися.

Розділ активів супроводжувався судовими позовами, в лютому 2007-го брат і сестра підписали мирову угоду: в Олени Батуріної залишилося 99% Інтеко (ще 1% перебуває на балансі компанії; зараз статок дружини Юрія Лужкова оцінюється в 2,9 млрд дол.), а Віктор Батурін отримав активи на суму не менш ніж 500 млн дол.

Читайте також:

Брат Батуріної попросив перевірити "злочинну діяльність" сестри

Дружину Лужкова знову визнали найвпливовішою жінкою Росії

Лужков дав перше інтерв'ю після відставки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: