Брат-близнюк Качинського заявив, що той не підпише "конституцію Євросоюзу"

Він є лідером найбільшої опозиційної польської партії "Право і Справедливість" і має певний вплив на свого брата-президента.

Брат-близнюк президента Польщі Ярослав Качинський спростував інформацію про те, що глава держави підпише Лісабонський договір цієї неділі, 11 жовтня.

"Наскільки я знаю, а в мене є дані по цьому (питанні), - це (підписання) не відбудеться в неділю", - сказав Ярослав Качинський на прес-конференції.

Як відомо, він є лідером найбільшої опозиційної польської партії "Право і Справедливість" і має певний вплив на свого брата-президента.

Відзначимо, раніше помічник глави держави Олександр Щигло заявив, що Лех Качинський дотримає слова і підпише договір в цю неділю.

"Президент тримає своє слово. Він обіцяв, що невідкладно підпише угоду, якщо ірландці скажуть "так ". У неділю він підпише угоду", - сказав Щигло телеканалу TVN 24.

Як відомо, Лех Качинський скептично налаштований щодо подальшої інтеграції ЄС, яку має на увазі Лісабонська угода. Тим не менш, перед повторним референдумом в Ірландії він заявив, що підпише аналог Евроконституціі, якщо за нього висловиться більшість ірландців.

Лісабонський договір (Treaty of Lisbon) був підписаний лідерами країн Євросоюзу в Португалії у грудні 2007 року. Він передбачає ряд інституційних реформ Євросоюзу, включаючи введення постів президента і міністра закордонних справ ЄС. Однак для того, щоб договір набув чинності, необхідне схвалення документа всіма державами ЄС.

Читайте також:

Качинський підпише "конституцію Євросоюзу"

Тоні Блер є фаворитом на посаду президента Євросоюзу

Польща готова підписати Лісабонський договір

Ірландці з другої спроби схвалили Лісабонський договір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: