Брат Папи Римського зізнався, що бив вихованців церковного хору

Брат Папи Римського Бенедикта XVI Георг Ратцингер протягом 30 років був диригентом церковного хору хлопчиків і частенько давав своїм вихованцям ляпаси та запотиличники.

Брат Папи Римського Бенедикта XVI Георг Ратцингер зізнався, що, будучи диригентом знаменитого німецького церковного хору хлопчиків Regensburger Domspatzen, бив молодих хористів, роздаючи їм ляпаси і запотиличники.

Зізнання Ратцингера прозвучали на тлі гучного скандалу, що вибухнув у Німеччині у зв'язку з випадками грубого поводження, а також сексуального та фізичного насильства над учнями як католицьких, так і світських навчальних закладів.

Колишніх наставників хору Regensburger Domspatzen підозрюють в жорстоких побиття учнів, що живуть в інтернаті, і сексуальних домаганнях. Німецький композитор і режисер Франц Віттенбрінк, який наприкінці 60-х жив в інтернаті, заявив "про витончену систему садистських покарань, заснованих на сексуальному бажанні".

Георг Ратцингер, який керував хором протягом 30 років, з 1964 по 1994 роки, визнав, що чув від своїх хористів про випадки грубого поводження і побиття, але, за власними словами, навіть не припускав про масштаби того, що відбувається.

Хоча брат папи Римського визнав, що сам часто давав учням запотиличники і ляпаси, він відзначив, що мова не йшла про цілеспрямоване жорстоке побиття "з синьо-зеленими синцями". "У той час запотиличники були звичайною реакцією на проступки або недостатню старанність з боку учнів", - заявив Георг Ратцингер, додавши, що був навіть радий тому, коли в 80-х роках було законодавчо заборонено фізично карати учнів у німецьких школах.

Читайте також:

Півчий собору Святого Петра поставляв ватиканському раднику товар для любовних утіх

Ватикан: геї і транссексуали в рай не потраплять

Папа Римський номінований на престижну музичну премію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: