Брат похованого владою ОАЕ Ямадаєва: Сулім заговорив

Іса Ямадаєв запевняє, що його брат, про смерть якого повідомила влада, йде на поправку і вже почав говорити.

Колишній командир батальйону "Схід" Сулім Ямадаєв, на якого в кінці березня в Дубаї було здійснено замах, почав говорити, заявив його брат Іса.

За його даними, Сулім поступово йде на поправку, хоча йому належить зробити серйозну операцію через поранення в шию.

"Ускладнення виникли через поранення в шию, оскільки куля зачепила нерв", - сказав він. В той же час Іса підкреслив, що стан Суліма не викликає побоювань у лікарів.

Брат Суліма Ямадаєва також відзначив, що місце розташування клініки, де знаходиться колишній комбат "Сходу", тримається в секреті.

Замах на Ямадаєва був здійснений 28 березня на підземній стоянці дубайського житлового комплексу. При цьому поліція емірату, не дивлячись на повідомлення родичів Ямадаєва про те, що він вижив, стверджує, що Сулім в результаті замаху був убитий.

У зв'язку із злочином влада ОАЕ оголосила в міжнародний розшук по лінії Інтерполу сімох громадян Росії: депутата Держдуми РФ Адама Делімханова Зелімхана Мазаєва, Елімпашу Хацуєва, Рамазану Мусиева, а також Салмана, Марвана і Тірпала Кимаєвих.

Поліція Дубая називає Адама Делімханова, який є соратником президента Чечні Рамзана Кадирова, організатором замаху. В той же час Делімханов відкидає свою причетність до злочину.

Читайте також:

За депутата Держдуми, підозрюваного у вбивстві Ямадаєва, взявся Інтерпол

В Москві знайшли кілерів Руслана Ямадаєва

Колишні підозрювані у вбивстві Ямадаєва звертатимуться до суду

Родичі Ямадаєва наполягають, що він живий

Хто такий Сулім Ямадаєв?
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: