Брат президента Афганістану отримує зарплату від ЦРУ

Ахмед Валі Карзай підозрюється в торгівлі опіумом, а також останні вісім років він отримує гроші за допомогу ЦРУ у вербуванні афганських воєнізованих формувань

Брат президента Афганістану Хаміда Карзая регулярно отримує гроші від Центрального розвідувального управління США, повідомляють колишні і нинішні державні службовців Сполучених Штатів.

Ахмед Валі Карзай підозрюється в торгівлі опіумом, а також останні вісім років він отримує гроші за допомогу ЦРУ у вербуванні афганських воєнізованих формувань, які потім сприяють управлінню в районі південного міста Кандагар.

Брат президента Афганістану сказав, що він співпрацює з цивільними і військовими представниками Сполучених Штатів, однак не бере участь в торгівлі наркотиками, а також не отримує грошей від ЦРУ.

ЦРУ не підтверджує і не заперечує факт грошових виплат Ахмеду Валі Карзаю.
"Жодна розвідувальна організація ніколи не буде реагувати на такі заяви", - сказав представник ЦРУ.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що молодша сестра колишнього і нинішнього кубинських лідерів Фіделя і Рауля Кастро Хуаніта Кастро зізналася в тому, що працювала на ЦРУ.

За її словами, таким чином вона намагалася боротися з комуністичним режимом, який її брати встановили, прийшовши до влади в 1959 році.

Читайте також:

Сестра Фіделя Кастро зізналася, що працювала на ЦРУ

На виборах в Афганістані лідирує Хамід Карзай

У столиці Афганістану бойовики захопили відділення банку

В Афганістані ЗМІ заборонили писати про теракти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: