Провину за загиблих під час заворушень у Бішкеку поклали на брата Бакієва

Уряд народної довіри звинуватив брата президента Киргизії у загибелі людей під час масових протестів, який нібито особисто віддавав наказ стріляти по прихильникам опозиції.

Нова влада Киргизії оголосила в розшук брата президента країни Курманбека Бакієва. Про це заявив член тимчасового уряду, колишній генеральний прокурор країни Азімбек Бекназаров.

За його словами, щодо оголошеного в розшук Жаниша Бакієва і якихось інших осіб порушено кримінальну справу. Влада, як заявив Бекназаров, вжила заходів для того, щоб ці люди "не залишили межі республіки".

Представники антібакієвської опозиції, що прийшли до влади, покладають на Жаниша Бакієва, колишнього керівника Служби державної охорони, провину за загибель своїх прихильників під час штурму будівлі уряду 7 квітня. За непідтвердженою інформацією, наказ відкрити вогонь по заколотникам віддав саме він.

Місцезнаходження Жаниша Бакієва, як і самого президента, невідомо. Раніше ЗМІ повідомляли, що брати, можливо, знаходяться в селі Маркай Джалалабадської області.

Нагадаємо, 7 квітня тисячі бунтівників, озброєних камінням, палицями, "коктейлями Молотова" і вогнепальною зброєю, штурмували будівлю уряду в Бішкеку. Співробітники силових структур, які охороняли будівлю, використовували проти нападників сльозогінний газ і гумові кулі, а потім відкрили вогонь по натовпу (по заколотникам також стріляли снайпери з даху будівлі). При зіткненнях загинули десятки людей, сотні людей були поранені. Результатом заворушень стала зміна влади в республіці.

Читайте також:

Внаслідок заворушень у Бішкеку постраждали понад 1500 людей

Делегація нового уряду Киргизії відправилася до Москви

У зіткненнях мародерів з міліцією в Бішкеку поранені 70 людей

У Киргизії оголошено дводенну жалобу

ВідеоПровину за загиблих під час заворушень у Бішкеку поклали на брата Бакієва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: