Брат застреленого в Москві адвоката самостійно розкрив його вбивство

Брат адвоката Станіслава Маркелова, разом з яким загинула журналістка "Нової газети", заявив, що йому відомі імена та місцезнаходження вбивць.

Станістлав Маркелов та Анастасія Бабурова. Фото eburgnews.ru
Новая газета
Фото Станістлава Маркелова та Анастасії Бабурової, eburgnews.ru
Брат адвоката Станіслава Маркелова, розстріляного в центрі Москви в січні цього року, повідомив, що йому відомі імена та місцезнаходження організаторів вбивства його брата.

Михайло Маркелов заявив, що він провів паралельне розслідування вбивства, результати якого повністю співпадають з висновками Слідчого комітету при прокуратурі (СКП), поки не озвученими публічно. Усі зібрані ним матеріали він передав до СКП.

Офіційного підтвердження його слів поки що немає.

Брат убитого адвоката заявляє, що йому вдалося встановити не тільки вбив (їх, за його словами, було декілька), але і їх місцезнаходження, і мотив злочину. Проте, заявив Михайло Маркелов, в інтересах слідства ця інформація поки не розголошується.

34-річний адвокат Станіслав Маркелов був застрелений 19 січня серед білого дня в центрі Москви. Разом з ним була смертельно поранена позаштатний кореспондент "Нової газети" Анастасія Бабурова, що поверталася з Маркеловим з прес-конференції. Вона померла в той же день у лікарні, не приходячи до тями.

За словами Михайла Маркелова, загибель журналістки була трагічною випадковістю - на її місці могла опинитися будь-яка інша людина.

Читайте також:

Клінтон розкритикувала Росію за нерозкриті вбивства журналістів

Названі імена нових фігурантів справи Політковської

Вбиту у Москві журналістку поховають у Севастополі

Журналістка "Нової газети" померла в лікарні від поранення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: