Брата президента Афганістану вбито у власному будинку

Молодшого брата президента Афганістану було убито вдома одним зі своїх охоронців. Раніше на нього здійснювали кілька замахів, але при цьому він жодного разу не отримував поранення.

У Кандагарі убито молодшого брата президента Афганістану Ахмада Валі Карзая.

За даними джерела в МВС Афганістану, голову провінційної ради народних представників Ахмада Валі Карзая було убито вдома одним зі своїх охоронців.

Інформацію про смерть Ахмада Валі Карзая підтвердила влада провінції Кандагар, відмовившись при цьому повідомити подробиці злочину.

Ахмад Валі Карзай, який є впливовою фігурою в структурі влади провінції Кандагар, неодноразово звинувачувався західними ЗМІ у причетності до виробництва та транспортування наркотиків і зв'язках з наркомафією східних афганських провінцій. Раніше на нього здійснювали кілька замахів, але при цьому він жодного разу не отримував поранення.

У 2009 році ЗМІ повідомляли, що Ахмад Валі Карзай регулярно отримує гроші від Центрального розвідувального управління США за допомогу у вербуванні афганських воєнізованих формувань.

Нагадаємо, в 2010 році федеральна прокуратура США в штаті Нью-Йорк почала кримінальне розслідування стосовно старшого брата Хаміда Карзая Махмада, який підозрюється в ухиленні від сплати податків, здирництві і шантажі.

Читайте також:

Американські солдати випадково вбили брата президента Афганістану

Іран зізнався у фінансуванні режиму Карзая

У США розпочали кримінальне розслідування стосовно брата президента Афганістану

ВідеоБрата президента Афганістану вбито у власному будинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: