Брата Жаклін Кеннеді звинувачують у поширенні дитячого порно

Зведений брат колишньої першої леді США та дружини грецького мільярдера захопився фотографіями оголених хлопчиків.

Зведеного брата колишньої першої леді США Жаклін Кеннеді-Онасіс - Джеймса Очінклосса - звинувачують у поширенні дитячої порнографії

Напередодні присяжні в суді штату Орегон пред'явили йому звинувачення з 25 епізодів, пов'язаним з дитячим порно. У жовтні минулого року під час обшуку в будинку Очінклосса поліція виявила безліч непристойних сексуальних зображень маленьких хлопчиків.

Водночас друзі і сусіди орегонського мецената виступили на його захист. "Я не думаю, що Джемі небезпечний для суспільства, У нас є дитина, до якої Джемі ніколи не виявляв жодної цікавості", - розповіла його сусідка, домогосподарка Емі Уелден.

"Це несправедливо, - вважає інша знайома Очінклосса Раган Каванау. - Навіть якщо з нього знімуть звинувачення, в очах суспільства він все одно залишиться винним".

Проте особистий помічник Очінклосса Еді Макманус, чиї заяви поклали початок тривалому скандальному розслідуванню, заявив, що вважає провину свого колишнього працедавця доведеної. "Я попереджав його впродовж декількох років", - заявив Макманус.

Джеймс Очінклосс - спадкоємець багатої сім'ї, яка накопичила статок на нафті та фінансових операціях, Джеймс здобув популярність в шість років, коли ніс шлейф весільного плаття своєї зведеної сестри Жаклін, яка вийшла заміж за Джона Кеннеді в 1953 році.

У 90-ті роки Очінклосс перебрався з Вашингтона до Ешланду в штаті Орегон. Він відомий своєю активною участю в розвитку театрального мистецтва в Орегоні, а також підтримкою демократичних політиків.

Читайте також:

Помер сенатор Едвард Кеннеді

В США знайшовся позашлюбний син Джона Кеннеді

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

За місце в Сенаті США змагаються порнозірка та шанувальник повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: