Брату Путіна віддали посаду віце-президента банку

Двоюрідний брат російського прем'єр-міністра став віце-президентом "Мастер-банку". Банкіри розраховують з його допомогою увійти до Топ-50.

Ігор Путін
Новая газета
Ігор Путін
Двоюрідний брат російського прем'єр-міністра Володимира Путіна став віце-президентом "Мастер-банку".

У фінансовій установі підтвердили, що Ігор Путін приступив до виконання своїх обов'язків з 20 вересня. Брат прем'єра займається реалізацією стратегії розвитку банку. На думку експертів, новий співробітник допоможе банку закріпитися в Топ-50.

Банк буде розвиватися за рахунок розширення філіальної та банкоматної мереж. На питання, чому серед кандидатур на посаду віце-президента було зроблено вибір на користь Ігоря Путіна і як його запросили, в банку відповідати відмовилися.

Проте є думка, що робота Ігоря Путіна в "Мастер-банку" матиме формальний характер. "Практика, коли до банку на високу посаду, яка не припускає участі в операційній діяльності, запрошують родича високопоставленого чиновника, досить поширена", - розповів один з банкірів.

Ігор Путін народився в 1953 році. Його батько Олександр Путін - рідний брат батька прем'єра РФ Володимира Путіна. Ігор Путін закінчив Рязанське вище автомобільне командне училище, Волго-Вятську академію держслужби і Московський інститут економіки і права.

У послужному списку Ігоря Путіна - робота на посаді голови Рязанської обласної ліцензійної палати, голови рязанського координаційної ради прихильників партії "Єдина Росія", члена ради директорів холдингу "Волгабурмаш", голови ради директорів Самарського резервуарного заводу. З травня 2007 року входить до ради директорів АвтоВАЗбанку (банк АВБ).

Читайте також:

Дружина Путіна за 2009 рік заробила 20 доларів

Путін написав у російський журнал колонку про любов до вчених

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

Кремль вже вибрав заміну Лужкову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: